Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

Şimdi bitti Bu nedir, cebinizdeki numaralar? Bunları attığında hatırlıyorum Neden şimdi iletişimde kalmak istiyorsun Kim bu kadar gölgeli davranmak için bir sebep verdi? Bebeğim biliyorsun, beni istediğin zaman arayabilirsin İhtiyacın olan her şey, sana verirdim Sana bu kadar önem veriyorum Şimdi harekete geçmek istiyorum, beni bir daha asla geri arama Cep telefonunu kapatıyorsun, kızım biliyorsun, havalı değil Anlamıyorum bebeğim ... Bebeğim, bundan geçmemiz çok yazık Konuşamıyoruz bile, kızım öpüşmüyoruz bile Asla böyle kırılacağımızı düşünmemiştim Ama şimdi bitti (şimdi bitti) Ne olduğunu bilmediğimi düşünüyorsun çünkü hep evde yalnızsın Ve ben her zaman şehir dışındayım Beni oynamaya çalışmayı bırakmalısın çünkü beni bile solduramazsın - Biliyorum etrafta dolaşıyorsun bebeğim Bebeğim biliyorsun, beni istediğin zaman arayabilirsin İhtiyacın olan her şey, sana verirdim Sana bu kadar önem veriyorum Şimdi harekete geçmek istiyorum, beni bir daha asla geri arama Cep telefonunu kapatıyorsun, kızım biliyorsun, havalı değil Anlamıyorum bebeğimBebeğim bu bir utanç - utanç verici Yaşadığımız şeyler Bana aşık olduğunda ve ben sana aşıkken Bence konuşmalıyız, sorunlarımız hakkında konuşmalıyız Kaçmak yerine Ah bebeğim bu bir utanç, çözemedik Aşkın neyle ilgili olduğunu unuttum, (baştan beri duyduğumuz hisler) Sahip olduğumuz duygular, kalbim hep seninle olacak Girl is shame .. (sonuna kadar tekrar et)

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.