Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

1. GİRİŞ İş ilişkilerini bir zincir olarak kavramsallaştırmak doğaldır belge değiş tokuşları. İşletmeler birbirleriyle uzun süre uğraştılar kataloglar, siparişler, faturalar ve gelirler. Örneğin, MÖ 355'te, bir Arami çiftçi Halfat, vergilerini ödedi. kil çömlek. 2000 yılı aşkın bir süre sonra Halfat’ın seramik parçaları üzerinde zaman içinde donmuş ticari işlem [4]. Şekil 1 Aramaik Vergi Makbuzu Seramik yerine kağıt ve kağıt yerleştirilmiş olsa da çoğunlukla elektronik belgeler ile değiştirildi, arayüz olarak belgeler devam etti. Belgeleri şu şekilde kullanma arayüzler bir işletmenin temiz ve istikrarlı bir şekilde sunulmasını sağlar değişikliklerine rağmen iş ortaklarıyla ilişkisi teknoloji veya dahili iş süreçleri. Bugün, daha fazla ve daha fazla iş “e-iş” haline geldi, elektronik belgeler e-iş uygulamalarının özel uygulama ayrıntılarını gizle ve web tabanlı hizmetler. Örneğin, İşletme A İşletme B'ye bir satın alma siparişi gönderirse ve B bunu yerine getirebilir, B bir satınalma siparişiyle yanıt verebilir onaylama veya belki bir fatura ve gönderim bedeli farkına varmak.A ve B birbirlerini anlayabildiği sürece belgeler üretir ve bunlara yanıt verebilir birbirlerinin iş süreçlerine uygun, gönderdikleri bu belgeleri nasıl ürettiklerini veya nasıl sunduklarını aldıkları belgeleri işlemek. Belgeler - ve sadece belgeler - onların ortak arayüzleri olarak hizmet ederler ilgili iş süreçleri. Bu gevşek bağlı mimari tasarım maliyetini azaltır ve ebusinesses iş modelleri ile denemeler yapmak için gerekli olan yeni uygulamaları uygulamak. “Belge değiş tokuş ”,“ her örüntünün annesi ”dir pazar yerleri, tedarik zincirleri ve diğer daha karmaşık desenler besteledi. Bu nedenle elektronik belgeler, “tak ve çalıştır” internet ekonomisi için zorlayıcı vizyon ([5], [6] “sanal işletmeler” veya “bilgi tedarik zincirleri” [3] tarafından sunulan ve birbirine bağlı hizmetler dünya çapında işletmeler.Örneğin, Amazon.com’lar gibi bir İnternet işletmesi, “doğrudan müşteriye” veya “damla gönderi” deseni kullanılarak modellenmiştir Bu işin tamamının veya bir kısmının dijital veya basılı kopyalarını alma izni kişisel veya sınıf kullanımı kopyalar olması koşuluyla ücretsiz olarak verilir kâr veya ticari avantaj için dağıtılmamış veya dağıtılmamış ve kopyalar bu bildirimi ve tam alıntıyı ilk sayfada taşır. Kopyalamak aksi halde sunuculara yayın göndermek veya listelere yeniden dağıtmak için yeniden yayınlamak, önceden özel izin ve / veya ücret gerektirir. DocEng’02, 8-9 Kasım 2002, McLean, Virginia, ABD. Telif Hakkı 2002 ACM 1-58113-594-7 / 02/0011… 5,00 $.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.