Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

Cyberpunk 2077, piyasaya sürüldüklerinde PS5 veya Xbox Project Scarlett'de olmayacak Oyunlarımız her zaman teknolojinin önündeydi " GÜNCELLEME: Bir reddit kullanıcısı Astro4545'in resmi Cyberpunk hesabı ile Facebook sohbetine göre, yeni nesil Cyberpunk yangına eklenecek daha fazla yakıt var. Bu sohbet, Cyberpunk'ın yeni nesil konsollarda “muhtemelen” piyasaya sürülebileceğini, ancak mevcut nesil konsoluna odaklandıklarını iddia etmelerini öneriyor. Ne yazık ki böyle kaynaklarla meşruiyet belirsizdir. Bir ekran görüntüsüne veya fotoğraf çekmeye hitap etmek, kurnaz reddit kullanıcıları için kolay bir iştir, ancak yorum CD Projekt Red'in şu ana kadar söylediklerine uygun olsa da, olasılık alanlarının dışında da değildir. CD Projekt Red, lansman sırasında yeni nesil konsollar için yayınlanan herhangi bir Cyberpunk 2077 içeriği olmayacağını zaten doğruladı, bu yüzden bir liman alırsak, en erken 2021'e bakabiliriz. Elbette, PS5 ve Xbox Series X'in geriye dönük olarak uyumlu olacağı düşünüldüğünde, yeni makineler bu yıl piyasaya sürüldüğünde PS4 ve Xbox One sürümlerini oynayabiliyor olmalısınız. Orijinal: Cyberpunk 2077, bu konsol neslinin sonuna yaklaşırken onu yeni nesil bir meslektaşı hakkında spekülasyon yapmak için doğal bir hedef haline getiriyor.Cyberpunk 2077'nin PS5 ve Xbox Project Scarlett sürümünün gerçekleşme olasılığı vardır, ancak önümüzdeki yıl tatil için konsollarla birlikte gelmeyeceği kesindir. CD Projekt Red'in iki lideri, CD Projekt Red'in yatırımcılarla yapılan son konferans görüşmesinde birinci şahıs RPG'yi yeni nesil konsollara getirmeyi planlayıp planlamadığını anlattı. Baş finans sorumlusu Piotr Nielubowicz, "Gelecek kuşak söz konusu olduğunda, oyunumuz şu anki nesil konsollara geliyor ve bunu açıkladık." Dedi. "Tabii ki köşede neler olduğu, PlayStation ve Xbox ile neler olduğu hakkında bir fikrimiz var ve onu yakından izliyoruz. Bir noktada bir sonraki nesil ile bir şeyler yapacağımızı güvenle varsayabiliriz, bunun ne olabileceği veya tam olarak ne zaman olabileceği konusunda çok net olamayız. Sadece bu konsolların lansman süresinin etrafında olmayacağını ancak güvenli bir şekilde varsayacağım.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.