Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

Ancak ilerici bir politika, son 30 yılın ekonomik ve ahlaki varsayımlarından daha büyük bir moladan daha fazlasını gerektirir. Ekonomik büyümenin ve getirdiği refahın bir amaç değil bir yol olduğu inancına geri dönmesi gerekiyor. Sonuç, insanların yaşamlarına, yaşam şanslarına ve umutlarına yaptığıdır. Londra’ya bak. Elbette, Londra ekonomisinin geliştiği hepimiz için önemli. Ancak, sermayenin yamalarında üretilen muazzam refah testi, İngiltere’nin GSYİH’nın% 20-30’u katkısı değil, orada yaşayan ve çalışan milyonlarca insanın hayatını nasıl etkilediği üzerine. Onlar için ne tür yaşamlar var? Orada yaşamayı göze alabilirler mi? Eğer başaramazlarsa, Londra'nın aynı zamanda ultra-zenginler için bir cennet olması tazminat değildir. Düzgün bir şekilde ücretli iş veya iş bulabilirler mi? Eğer yapamazlarsa, Michelin yıldızlı restoranların hepsi ve kendi kendine dram veren şefler hakkında övünme. Ya da çocuklar için okul? Yetersiz okullar, Londra üniversitelerinin Nobel ödüllü bir futbol takımı kurabilecekleri gerçeğiyle dengelenmiyor. İlerici bir politikanın testi özel değil, kamusaldır, sadece bireyler için gelir ve tüketimi arttırmakla kalmaz, aynı zamanda Amartya Sen’in ortak eylem yoluyla “yeteneklerini” dediği fırsatları ve fırsatları genişletir. Ancak bu, yalnızca özel birikimi yeniden dağıtırken bile, kamu kar amacı gütmeyen bir girişim anlamına gelmesi gerektiği anlamına gelir.Tüm insan hayatının kazanması gereken toplu sosyal gelişimi hedefleyen kamu kararları. Bu, ilerici politikanın temelidir - ekonomik büyümeyi ve kişisel gelirleri en üst düzeye çıkarmak değil. Bu, bu yüzyılda karşımıza çıkan en büyük problemi, çevre krizini ele almaktan daha önemli olamaz. Hangi ideolojik logo için seçersek seçelim, bu, serbest piyasadan ve kamu faaliyetlerine doğru, İngiltere hükümetinin öngördüğünden daha büyük bir kayma anlamına gelecektir. Ve ekonomik krizin keskinliği göz önüne alındığında, muhtemelen oldukça hızlı bir değişim. Zaman bizim tarafımızda değil.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.