Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

Thompson’ın tipografik becerileri büyük dergi ve kitaplarla sınırlı değildi. Ayrıca kendisine atfedilen 90'dan fazla pul üretimi ile üretken bir posta pulu tasarımcısıydı. 1958'de Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi'nden ilk komisyonunu aldı ve 1969'da tuttuğu pozisyonu 1963'te Citizen’in Pul Danışma Komitesi'ne atandı ve bu, diğer sanatçıların damga tasarımlarına rehberlik etmesini sağladı. En sevdikleri arasında 1979–1982 “Amerikan Mimarisi” sorunları ve oğlu Alan'ın çiçek resimleri verdiği 1982 “Devlet Kuşları ve Çiçekleri” vardı. Thompson 1970'te tanıtılan popüler dini ve laik Noel pullarının baş tasarımcısıydı ve 1973'te başlayan “Aşk” dizisinden sorumluydu. “Aşk” kelimesinin dört kez tekrarlandığı ve farklı renkli kalplerin yerine yerleştirildiği 1984 versiyonunu tasarladı. “v.” Thompson aynı zamanda sistem genelinde tutarlılık sağlamak için tüm pul tasarımlarına “ABD” ilavesinin arkasındaki adamdı. Büyük harf “O”, pul fiyatındaki sıfırı değiştirdi, ardından yüzde işareti yerine küçük harf “c” yazdı. Profesyonel bir tasarım pratisyeni olarak başarılarının çoğuyla eşzamanlı olarak çalışan Thompson, aynı zamanda öğretime derinden dahil oldu.1995 yılında ölene kadar Yale Üniversitesi Sanat Okulu'nun yüksek lisans programında grafik tasarım dersleri verdi. 1995'te ölene kadar. Eisenman, daha sonra programın başkanı olan Eisenman, Thompson'ı “sanatına dair güçlü bir sezgisel anlayışı olan ama aynı zamanda tasarım prensiplerine derin bir ilgi - gelecek işin tasarımcılarının çalışmalarına rehberlik etme ilkeleri ve (yeni doğmuş bir öğretmen olduğu için) ilkeleri. ”Eski öğrenci ve daha sonra fakülte meslektaşı Chris Pullman, Thompson’ı hatırladı. “Bir beyefendi, nazik bir adam ve bir profesyonelin nasıl görünmesi gerektiğine dair bir model” olarak, Pullman, 11 Aralık 1995'teki anma töreninde, öğrencilerin “Brad Kitabı” olarak adlandırdıkları bir ödevi hatırlattı. Üniversite kütüphanelerinde bulunan geniş kapsamlı kaynaklara bakarak orijinal ve ciddi içerikler geliştirin. Bu süreçte, tasarım tarihi geniş bir şekilde tartışılmadan veya üniversite müfredatına dahil edilmeden önce “tasarımın kültürel ve entelektüel tarihte sürekliliğini” anlamaya başladılar. Thompson’ın kariyeri tipografi sevgisiyle birleşti. “Yazı, sürekli ilgimi çeken bir şey” dedi. “Kısacası, tür bir araç, oyuncak ve öğretmen olabilir.Bir geçim yolu, rahatlama için bir hobi, entelektüel bir uyarıcı ve manevi bir memnuniyet sağlayabilir. Ben tür hevesli bir ilgi mutlaka günlük yaşam için bir lezzet içerdiğini düşünüyorum. ”

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.