Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

) Akademik Materyal   1.0) Silah kaçakçılığı nedir? Silah kaçakçılığı, aynı zamanda silah kaçakçılığı olarak da bilinir. geniş bir yasadışı yelpazenin parçası olan küçük silahlar ve mühimmat ulusötesi suç örgütlenmeleri ile ilgili faaliyetler .Theillegaltradeofsmall Diğer organize suç mallarının aksine, silahlar daha fazla ekonomik kazanım elde etmek yerine topluluklarda güç. 2   2.0) Büyük devletlerin silah kaçakçılığı payları    Savunma sanayii veya silah ticareti olarak da bilinen silah endüstrisi, Silah ve askeri teknoloji üreten ve satan küresel endüstri. Bu oluşmaktadır araştırma ve geliştirme, mühendislik, üretim ve askeri malzeme, teçhizat ve tesislerin servisi. Silah üreten şirketler silah satıcıları, savunma müteahhitleri veya askeri sanayi olarak adlandırılanlar devletlerin ve sivillerin silahlı kuvvetleri.Hükümet daireleri de silah endüstrisi, silah, mühimmat ve diğer askeri eşyaların alım satımı. Stockholm InternationalPeaceSearchInstitute (SIPRI) Tahmini Askeri Harcamalar 2012 itibariyle yaklaşık 1.8 trilyon dolar olarak gerçekleşti. Bu 1990’dan 3’e Askeri harcamalar dünya GSYİH'nın% 4'ünü oluşturuyor. Bunların bir kısmıoneygoesto tedariki askeri teçhizat ve askeri sanayiden hizmetlerin satışı. ilk 100 büyük üretici-üreten şirket ve kolaylaştırıcılar-hizmet şirketleri (Çin hariç) SIPRI’ye göre 2017’de toplam 398,2 milyar dolar oldu. SIPRI'a göre, liste şu şekilde

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.