Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

Ayrıca, en hızlı büyüyen 2018 markası da Çin'den geliyor. Ruh endüstrisi şampiyonu Wuliangye,% 161 oranında artarak 184 puan artarak 100'üncü sıraya yükselerek, yıllık% 14.6 milyar ABD Dolarına ulaştı. Brand Finance CEO'su David Haigh, yorumunu yaptı: “Çin markalarının büyümesi, bir kez daha dünyanın en değerli markalarını araştırmamızın göze çarpan hikayesi. 2017'deki 19. Parti Kongresi’nden bu yana, tüm sektörlerdeki Çinli şirketler tarafından marka geliştirmeye verilen vurgu vurgulandı. İlginçtir ki, Çin evde yetiştirilen markalar oluşturma konusunda çifte stratejiyi takip ederken, aynı zamanda Volvo ve Pirelli gibi düşük performans gösteren uluslararası markalar elde ederken, şu anda özellikle ev yapımı markalar üzerinde durulmaktadır. Huawei, Ping An, Devlet Şebekesi, Evergrande, ICBC, Yili, Haval, Wuliangye ve diğerleri gibi markalar şimdi dünya çapında kaliteli markalar olarak tanınmaktadır. Bunun giderek daha fazla sektörde hızla geliştiğini görmeyi bekliyoruz ”dedi. Dünyanın en güçlü markası Disney büyüyü yaymaya devam ediyor Marka gücü endeksi (BSI) puanı 92.3, geçen yıl 91.3'ten başlayarak, dünyanın en güçlü markası ve önümüzdeki yıllarda izlenmesi en ilginç markalardan biri. 21. Yüzyılda Fox'ta çoğunluk hissesini satın almasının ışığında, Disney, dünya çapında daha fazla tüketiciye sunmak için markasını daha da geliştirebilir.Şunlar gibi şirketlerin eklenmesi: Gökyüzü alt kıtada yüz milyonlarca izleyiciye ulaşan Star India - Sky, İngiltere, İrlanda, Almanya, Avusturya ve İtalya’nın yanı sıra Hulu’nun% 60’ı Netflix'in en büyük rakibi, Disney'in, markasını çocukların favorilerinden çok daha fazlasını oluşturmak için daha büyük uluslararası riskinden yararlanabileceği anlamına geliyor.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.