Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

Her hafta için güzel, etkileşimli görüntüleri görmek istersiniz gebelik? Bunu zaten kullanan 7 milyondan fazla kullanıcıya katılın Hamilelik App haftaya göre hamilelik haftasını takip etmek. Bir Gebelik Uygulamasında ihtiyacınız olan her şey! —GÜNLÜK hamilelik bilgisi — Renkli ve tarama görüntüleri — Kişisel günlük- Kişisel kilo günlüğü — Doktor randevu günlüğü — Diyet, egzersiz ve emek bilgisi - Kick counter - Kasılma zamanlayıcısı — Bebeğim alışveriş listesi - Bebek isimlerinin 1000'leri - Bebek beden rehberi - Gebelik haftaya göre bilgi - Ve çok daha fazlası. . . (Gebelik + Uygulama, 2016) Yukarıdaki alıntı, reklamın tanıtım panosundan çıkarıldı. Hamilelik + App, ebeveynleri bekliyor için kullanılabilir Apple mağazası, birbiriyle bağlantılı iki farklı kümesini yükseltir araştırmasıyla ilgilenen sosyal araştırmacılar için sorular aile hayatı ve dijital teknolojiler arasındaki ilişki. Birde Ancak, öz takip teknolojilerinin ve uygulamalarının hamilelik deneyimini nasıl önemli ölçüde değiştirdiğini sorgulamamızı zorlaştırmaktadır. Öte yandan, bizimle karşı karşıya kişisel veri akışları ve kültürel politika hakkında soru Bu teknolojilerin Bu makale, 10 dijital etnografik analizini çizerek bu sorularla ilgilenmektedir. Hamilelik uygulamaları. Araştırma bir ilk aşamasını işaretler daha geniş medya antropolojik projesi olan çocukların günlük bilgi doğrulamasıdır.Analiz, 10’un siyasi ekonomik çevrelerinin haritalanması İngiltere ve ABD'deki kullanıcılar arasında en çok incelenen gebelik uygulamaları Niteliksel metin çözümlemesinde 2016 yılı başında tanıtım açıklamaları ve veri politikaları; 3.570'den fazla hakem için 6 aylık soruşturma yorumlar

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.