Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

Sipariş 101859821404170 gönderildi Sevgili Neriman Girgin, Bu, .101859821404170 numaralı siparişinizin 2019.05.13 20:43 tarihinde satıcı tarafından gönderildiği konusunda sizi bilgilendiren bir e-posta bildirimidir. Sevkıyat bilgileri için satıcıyla iletişim kurmanız önerilir. 101859821404170 numaralı Satınalma Koruması 2019.07.12 20:43 tarihinde sona erecektir. 1. Aldığınız öğelerden memnunsanız, 'Alınan Siparişi Onayla'yı tıklatabilirsiniz. 2. Öğelerinizi almadıysanız veya öğelerinizden memnun değilseniz, Satın Alma Koruması son tarihi veya Satınalma otomatik olarak sonlandırılmadan önce 'Açık Anlaşmazlık Aç'ı tıklayabilirsiniz. 3. Satın Alma Korumanızı uzatmak istiyorsanız, satıcıyla doğrudan iletişime geçebilir veya satıcının onayını istemek için 'Satın Alma Korumasını Uzatmayı İste' seçeneğini tıklatabilirsiniz. Satın Alma Koruması kapsamında herhangi bir işlem yapılmaması durumunda, siparişiniz onaylandıktan sonra otomatik olarak kesinleşir. İçtenlikle, AliExpress.com

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.