İngilizce

YOUR TYPE, GENERATOR You will notice your Life Chart has a red square center in the lower middle of the chart. This means your Sacral Center is activated. Your defined Sacral Center is literally the generator of Life Force Energy that propels you to energize all aspects of living. You produce pure life-force energy within you every moment of your life! It may surprise you to know that not everyone has this capacity. What does this mean for you? Well, one thing we know for sure is that you are an enormously busy person, always ‘on”, ready for action from daylight to dawn! The great question for every Generator, is, “to what and to whom shall I commit this indefatigable energy?” Your life force energy is not a manifesting energy, and is therefore not designed to commit to anything and everything wholesale. As a Generator, yours is a responsive energy and herein lays your dilemma: Yes, you have a great resource of energy, but no, you cannot unleash that energy wholesale towards anything and everything and automatically expect to find fulfillment….. You are almost guaranteed to find frustration and exhaustion unless you are really careful in how you utilize this energy. With your Generator Design you find that once you commit yourself to someone or something, you are compelled to finish what you started. If you jump into an endeavor and later find that it does not suit you, it is often too late to change, and you discover that you must complete, or at least attempt to complete, what you started. Quitting, for you, is never a good option. In fact, you never like to quit, never give up, and never surrender. From dawn to dusk and into the night, you keep on “keeping on”, until sometimes you literally collapse from exhaustion. You have the most amazing sustaining energy! No one, except other Generators can hope to keep up with you. Think of Madonna, and you will begin to get the idea. If you are not experiencing this continued pulse of life force energy compelling you into action, it can only be because you are physically no healthy, or you have been conditioned since childhood to live in a way that is counter to your natural energy, and you have depleted yourself. Knowledge of your Human Design can help you to regain your vital spark. The greatest, most important, and most constant question for you is, “How do I know when to commit my considerable energies?”

Türkçe

TİPİNİZ, JENERATÖR Hayat Tablonuzun, tablonun ortasındaki kırmızı kare bir merkeze sahip olduğunu göreceksiniz. Bu senin demek Sakral Merkez aktive edildi. Tanımladığınız Sakral Merkez kelimenin tam anlamıyla Yaşam Gücü Enerjisinin üreticisidir. sizi yaşamın tüm yönlerine enerji vermeye itiyor. İçinizde her an saf yaşam gücü enerjisi üretiyorsunuz hayatının! Herkesin bu kapasiteye sahip olmadığını bilmek sizi şaşırtabilir. Bunun anlamı ne? sen? Kesin olarak bildiğimiz bir şey, sizin için her zaman hazır, inanılmaz derecede meşgul bir insan olduğunuz. gün ışığından şafağa kadar eylem! Her Jeneratör için en büyük soru, “Neye ve kime edeceğim? Bu inanılmaz enerjiyi yerine getirmek? ” Yaşam gücü enerjiniz tezahür eden bir enerji değildir ve bu nedenle hiçbir şeyi yerine getirmek için tasarlanmamıştır. ve her şey toptan. Bir Jeneratör olarak, sizin duyarlı bir enerjidir ve işte ikileminizi ortaya koymaktadır: Evet, çok büyük bir enerji kaynağınız var, ancak hayır, bu enerjinin toptan satışını serbest bırakamazsınız. Her şey ve her şey ve otomatik olarak yerine getirmeyi bulmayı bekliyoruz… .. Bulunması neredeyse garantilidir. Bu enerjiyi nasıl kullandığınıza gerçekten dikkat etmediğiniz sürece, hayal kırıklığı ve halsizlik. Jeneratör Tasarımınızla, kendinizi bir başkasına veya başka bir şeye adadığınızda, başladığın şeyi bitirmek zorunda kaldı.Bir çabaya atlarsanız ve daha sonra size uygun olmadığını görürseniz, değiştirmek için genellikle çok geç, ve tamamlamanız gerektiğini ya da en azından tamamlamayı denemelisiniz. ne başlattın? Bırakmak senin için asla iyi bir seçenek değildir. Aslında, hiç bırakmayı sevmiyorsun, asla pes etmiyorsun, ve asla teslim olma. Şafaktan alacakaranlıkta ve geceye kadar, bazen devam edene kadar "devam et" kelimenin tam anlamıyla bitkinlikten çökmek. En şaşırtıcı sürdürülebilir enerjiye sahipsin! Dışında kimse diğer jeneratörler size yetişmeyi umabilirler. Madonna'yı düşünün, fikir almaya başlayacaksınız. Eğer bu devam eden yaşam gücü enerjisinin nabzını harekete zorlayan bir deneyim yaşamıyorsunuz, sadece çünkü fiziksel olarak sağlıklı değilsiniz veya çocukluğunuzdan beri bir şekilde yaşamaya şartlandınız. bu sizin doğal enerjinize aykırıdır ve kendinizi tükettiniz. İnsan Tasarımınızın Bilgisi hayati kıvılcımınızı yeniden kazanmanıza yardımcı olabilir. Sizin için en büyük, en önemli ve en sürekli soru şudur: “Ne zaman taahhüt edeceğimi nasıl bilebilirim? önemli enerjiler? ”

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.