İngilizce

Many people are worried about children. Every American child sees 16,000 murders on TV before he or she is 18, and 20,000 commercials every year. This is a problem. Children spend more time watching TV than in school. TV-Turnoff Week started in the USA in 1995 and now happens every year in the UK, France, the Netherlands and Australia. More than 25 million people turn off their televisions for a week, so why don't you do the same?

Türkçe

Birçok insan çocuklar için endişeleniyor. Her Amerikalı çocuk televizyonda 18 yaşından önce 16.000 cinayet ve her yıl 20.000 reklam görür. Bu bir problem. Çocuklar televizyon izlemeye okuldan daha fazla zaman harcıyorlar. TV Turnoff Week, 1995'te ABD'de başladı ve şimdi her yıl İngiltere, Fransa, Hollanda ve Avustralya'da oluyor. 25 milyondan fazla insan bir hafta boyunca televizyonlarını kapattı, o yüzden neden aynısını yapmıyorsun?

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.