İngilizce

Square metal women’s frame with double wire construction and gradient lenses accentuated by iconic metal dagger-shaped prongs affixed to the frame front. Slim metal dagger-shaped endpieces and temples with bi-color treatment, capped in acetate, further define the frame. Available in semi matte black gold with brown gradient lenses, semi matte black gold with blue shaded lenses, semi matte dark ruthenium rose gold with burgundy gradient lenses and semi matte black rose gold with green gradient lenses.

Türkçe

Kare metal kadınların çift tel konstrüksiyonlu çerçevesi ve çerçeve önüne tutturulmuş ikonik metal hançer biçimli dişlerin vurguladığı degrade lensleri. İnce metal hançer şeklindeki uç kısımlar ve iki renkli işlem görmüş tapınaklar, asetatla kaplanmış, çerçeveyi daha fazla tanımlarlar. Kahverengi degrade lensli yarı mat siyah altın, mavi gölgeli lensli yarı mat siyah altın, yarı mat koyu rutenyum bordo degrade lensli altın yükseldi ve yeşil degrade lensli yarı mat siyah gül altın.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.