İngilizce

From pumps to sneakers every design in the GUESS Footwear SS19 range has been specifically created to enhance the sexy, feminine and ironic side of every woman. The height of contemporary sophistication, the collection showcases a vast array of designs that will keep you covered from dawn till dusk. High-heeled sandals in bright colours add a sensual touch to summer outfits, hippie-chic wedges with metallic details give a laid-back, feminine vibe to everyday looks, while cool prints and metallic accents add a playful twist to comfortable sneakers.

Türkçe

Pompalardan spor ayakkabılara kadar, GUESS Footwear SS19 serisindeki her tasarım, her kadının seksi, kadınsı ve ironik tarafını geliştirmek için özel olarak yaratılmıştır. Çağdaş gelişmişliğin yüksekliği, Koleksiyon şafaktan alacakaranlıkta sizi koruyacak geniş bir dizi tasarım sergiliyor. Parlak renklerdeki yüksek topuklu sandaletler, yaz kıyafetlerine şehvetli bir dokunuş katar, metalik detaylara sahip hippi şık takozlar, günlük görünümlere rahat, feminen bir hava verirken, havalı baskılar ve metalik vurgular rahat spor ayakkabılara eğlenceli bir dokunuş katar.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.