İngilizce

This extraordinary cinematographic current stems from a concrete situation. At the end of the second world war the poverty of means, the need to wander the streets, because in the studios of Cinecitta 'live refugees, the presence of some brilliant directors and the desire to express themselves freely after the fascist dictatorship, are the events that lead to a new type of cinema. Neorealism brings reality to the screen. Every director has his own way, in full freedom and tells in a realistic way the war, poverty, social problems. «Ladri di Biciclette» and «Sciuscia» of Vittorio de Sica are the masterpieces of this current.

Türkçe

Bu olağanüstü sinematografik akım Somut bir durumdan kaynaklanıyor. İkinci dünya savaşının sonunda araçların fakirliği, gezinme ihtiyacı sokaklar, çünkü Cinecitta’nın stüdyosunda yaşayan mültecilerin varlığı bazı mükemmel yönetmenler ve kendilerini özgürce ifade etme arzusu faşist diktatörlük, yeni bir sinema türüne yol açan olaylardır. Yeni-Gerçekçilik ekrana gerçeği getiriyor. Her yönetmenin kendi özgürlüğü ve özgürlüğü var. gerçekçi bir şekilde savaş, yoksulluk, sosyal problemler. Vittorio de Sica'nın «Ladri di Biciclette» ve «Sciuscia» bu akımın şaheserleridir.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.