İngilizce

The shift to a "Learning Paradigm" liberates institutions from a set of difficult constraints. Today it is virtually impossible for them to respond effectively to the challenge of stable or declining budgets while meeting the increasing demand for postsecondary education from increasingly diverse students. Under the logic of the Instruction Paradigm, colleges suffer from a serious design flaw: it is not possible to increase outputs without a corresponding increase in costs, because any attempt to increase outputs without increasing resources is a threat to quality. If a college attempts to increase its productivity by increasing either class sizes or faculty workloads, for example, academics will be quick to assume inexorable negative consequences for educational quality. Just as importantly, the Instruction Paradigm rests on conceptions of teaching that are increasingly recognized as ineffective. As Alan Guskin pointed out in a September/October 1994 Change article premised on the shift from teaching to learning, "the primary learning environment for undergraduate students, the fairly passive lecture-discussion format where faculty talk and most students listen, is contrary to almost every principle of optimal settings for student learning." The Learning Paradigm ends the lecture's privileged position, honoring in its place whatever approaches serve best to prompt learning of particular knowledge by particular students.

Türkçe

Bir "Öğrenim Paradigması" na geçiş Bir dizi zorlu kurumdan kurtulmak kısıtlamaları. Bugün neredeyse imkansız etkin bir şekilde cevap verebilmeleri için istikrarlı veya azalan bütçelerin zorluğu artan talebi karşılarken orta öğretim sonrası eğitim çeşitli öğrenciler. Mantığı altında Öğretim Paradigma, kolejler muzdarip ciddi bir tasarım hatası: bu mümkün değildir karşılık gelmeden çıktıları artır maliyetlerde artış, çünkü herhangi bir girişim artmadan çıktıları arttırmak Kaynaklar kalite için bir tehdittir. Eğer bir üniversite üretkenliğini artırmaya çalışır. sınıfları veya fakülteleri arttırmak iş yükleri, örneğin, akademisyenler hızlı negatif negatif varsaymak eğitim kalitesi için sonuçlar. En önemlisi, Talimat Paradigma öğretme kavramlarına dayanır giderek daha çok tanınan etkisiz.Alan Guskin'in belirttiği gibi Eylül / Ekim 1994 değiştir makale öğretimden vardiyaya doğru ilerledi öğrenme, "birincil öğrenme lisans öğrencileri için çevre, oldukça pasif anlatım-tartışma formatı fakülte konuşur ve çoğu öğrenci dinler, hemen hemen her prensibine aykırıdır Öğrenci öğrenimi için en uygun ayarlar. " Öğrenme Paradigması dersin sonunu verir ayrıcalıklı konumu, yerine onur Hangi yaklaşımlar en iyi şekilde istendiğinde özel bilginin öğrenilmesi özel öğrenciler

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.