İngilizce

Secured Supply Chain via well communicated Production Plan (No Red Lined Item), Optimized Lead times (from 80 days to 45 days) Ensured 3 months Safety Stock Alligned with all Direct Material Category Manages of MSD AH (API, Excipients, Packaging Materials, Indirect Site Services) Arranged weekly and monthly Tier Meetings participation (to ensure Internal and External Communication between all MSD Collagues, like API team: John Connor, Kamlesh Patel; like Direct Packaging team: Maria Eldridge-Brown; like Warehousing team: Javier Febrero; like Security team: Daniel Noble etc.) Effective Procurement with MSD Leverage (Using active & approved MSD Global Suppliers vs. Vilsan Suppliers) In time actions & inputs for all required Turkey Regulations (Created system to avoid any delay on imports, production and sales) Efficient ERP Usage (Created all required Stock and Accounting Codes)

Türkçe

İyi İletilen Üretim Planı (Kırmızı Astarlı Öğe Yok), Optimize Edilmiş Kurma Zamanları (80 günden 45 güne kadar) ile Güvenli Tedarik Zinciri Sağlanan 3 aylık Güvenlik Stoku MSD AH (API, Yardımcı Maddeler, Ambalaj Malzemeleri, Dolaylı Site Hizmetleri) Tüm Doğrudan Malzeme Kategorisi Yönetimleriyle Müttefik Haftalık ve aylık Katman Toplantıları katılımı (API Ekibi: John Connor, Kamlesh Patel gibi tüm MSD Collagues'ler arasında Direkt Paketleme ekibi gibi: Maria Eldridge-Brown; Depolama ekibi gibi: Javier Febrero; Güvenlik ekibi gibi: Dahili ve Harici İletişimin düzenlenmesi: Daniel Noble vb.) MSD Kaldıraç ile Etkili Tedarik (Aktif ve onaylanmış MSD Global Tedarikçiler vs Vilsan Tedarikçiler kullanarak) Gerekli tüm Türkiye Düzenlemeleri için zaman eylemleri ve girdileri (İthalatın, üretimin ve satışların gecikmesini önlemek için oluşturulan sistem) Verimli ERP Kullanımı (Gerekli Tüm Stok ve Muhasebe Kodlarını Oluşturdu)

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.