İngilizce

3. REGISTRATION In order to use certain Services, the User must register, creating a username and password and activating an account. To this end, the User must provide a valid email address where the User will receive notifications related to the Services. If the User is a legal entity or business, its username must be its full name or corporate name and the person registering on behalf of the legal entity or business declares that he/she is duly authorized to bind such legal entity or business and that such legal entity or business shall be bound to these Terms. The User agrees to provide the mandatory information required for registration and also acknowledges that such information is true, complete and up to date. The User is solely responsible of keeping such information updated. Should the User provide false, outdated or incomplete information, or should Freepik Company S.L. have reasons to suspect it, Freepik Company S.L. reserves the right to suspend or cancel the User’s account. The User must protect and keep confidential the account password and must not disclose it to third parties. The User must neither allow other Users to access the Services through the User’s account nor use the account of another User to access the Services. The User is responsible for all operations carried out through the User’s account through any device. If the User suspects that another user is using his account he/she should immediately inform Freepik Company S.L.. Freepik Company S.L. may suspend or cancel the account of the User if it considers that the User has breached these Terms.

Türkçe

3. KAYIT Bazı Servisleri kullanabilmek için Kullanıcı, bir kullanıcı adı ve şifre oluşturup bir hesabı aktif hale getirerek kayıt yaptırmalıdır. Bu amaçla, Kullanıcının Hizmetler ile ilgili bildirimleri alacağı geçerli bir e-posta adresi sağlamalıdır. Kullanıcı bir tüzel kişilik veya işletme ise, kullanıcı adının tam adı veya şirket adı olmalı ve tüzel kişi veya işletme adına tescil ettiren kişi, tüzel kişiliği veya işletmeyi bağlama yetkisine sahip olduğunu beyan eder. tüzel kişi veya iş bu Şartlara tabi olacaktır. Kullanıcı, kayıt için gerekli olan zorunlu bilgileri sağlamayı kabul eder ve ayrıca bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olduğunu kabul eder. Kullanıcı bu tür bilgileri güncellemekten yalnızca sorumludur. Kullanıcının yanlış, güncel olmayan veya eksik bilgi vermesi veya Freepik Company S.L. şüphelenmek için nedenler var, Freepik Company S.L. Kullanıcının hesabını askıya alma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Kullanıcı hesap şifresini gizli tutmalı ve saklamalı ve üçüncü kişilere açıklamamalıdır. Kullanıcı, diğer Kullanıcıların Kullanıcı hesabına Hizmetlere erişmesine veya Hizmetlere erişmek için başka bir Kullanıcının hesabını kullanmasına izin vermemelidir. Kullanıcı, herhangi bir cihaz üzerinden Kullanıcı hesabında gerçekleştirilen tüm işlemlerden sorumludur.Kullanıcı başka bir kullanıcının hesabını kullanmasından şüphelenirse, hemen Freepik Company S.L'yi bilgilendirmelidir. Freepik Company S.L. Kullanıcının bu Şartları ihlal ettiğini düşünürse Kullanıcı hesabını askıya alabilir veya iptal edebilir.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.