İngilizce

The Service may also offer, in the result of a search completed by the User, content offered by third parties freely available through the internet ('Freepik Third Party Content'). Likewise, among the Services offered, Users are allowed to upload content to the Freepik Website to store, publish and make them available to other Users as Freepik Collaborators Content. The uploading of contents to the Freepik Website shall be done in the terms and following the procedure set out by Freepik Company, S.L. from time to time. Services offered through Flaticon: Through the Flaticon Website the User can search visual content, like vector icons, in source code and other formats, as well as specific information related to such content, classification of styles among collections, and a tool to customize sizes and colours. The Services may offer, in the result of that search, contents owned by Flaticon (Flaticon Own Content”), contents owned by third parties offered through the Flaticon Website (Flaticon Collaborators Content”) as well as third-party content not offered free of charge (Flaticon Sponsored Content'). Flaticon Sponsored Content is duly differentiated and identified on the search results. Flaticon Own Content and Flaticon Collaborators Content shall be hereinafter referred to collectively as the Flaticon Content” and can be downloaded through the Flaticon Website.

Türkçe

Hizmet ayrıca, Kullanıcı tarafından tamamlanan bir arama sonucunda, üçüncü taraflarca sunulan içeriklerin internet aracılığıyla serbestçe sunulmasını da sağlayabilir ('Freepik Üçüncü Taraf İçeriği'). Benzer şekilde, Sunulan Hizmetler arasında, Kullanıcıların Freepik Web Sitesi'ne, diğer Kullanıcıları Freepik Collaborators İçeriği olarak saklamak, yayınlamak ve kullanıma sunmak için içerik yüklemelerine izin verilir. İçeriklerin Freepik Web sitesine yüklenmesi, Freepik Company, S.L. zamandan zamana. Flaticon aracılığıyla sunulan hizmetler: Kullanıcı, Flaticon Web Sitesi aracılığıyla, vektör simgeleri, kaynak kodu ve diğer formatlardaki görsel içerikleri, bu içerikle ilgili belirli bilgileri, koleksiyonlar arasındaki stillerin sınıflandırılmasını ve boyutları ve renkleri özelleştirmek için bir araç arayabilir. Hizmetler, bu arama sonucunda, Flaticon'un (Flaticon Own Content ”) sahip olduğu içeriği, Flaticon Web Sitesi (Flaticon Collaborators Content”) aracılığıyla sunulan üçüncü taraflara ait içeriklerin yanı sıra, ücretsiz olarak sunulmayan üçüncü taraf içerikler sunabilir. şarj (Flaticon Sponsorlu İçerik '). Flaticon Sponsor İçeriği, tamamen farklılaştırılmış ve arama sonuçlarında tanımlanmıştır. Flaticon Own İçeriği ve Flaticon Collaborators İçeriği, bundan böyle hep birlikte “Flaticon Content” olarak anılacaktır ve Flaticon Web Sitesi aracılığıyla indirilebilir.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.