İngilizce

1. OFFERED SERVICES The Services offered by Freepik Company, S.L. comprise several services and applications for the global creative sector than can be accessed through the platforms that Freepik Company, S.L. operates and manages through the Websites, including any of their subdomains or sections currently offered or which may be offered in the future: Freepik Flaticon Tutpad Piktab The User registered in any of the Websites may access the Services of the relevant Website and may also access the Services available in the remaining Websites which are provided free of charge, subject to an individual charge or to a subscription, depending on the offer available at the time the User registers or hires the relevant Service. These are the Services available depending on the Website from which the User is accessing: Services offered through Freepik: Through the Freepik Website the User can search visual content, like vectors and illustrations, photos and images, psds and Photoshop files, vector icons, video contents and recordings (including the corresponding audio) in any format, as well as specific information related to such content The Services may offer, in the result of that search, contents owned by Freepik (Freepik Own Content”), contents owned by third parties offered through the Freepik Website (Freepik Collaborators Content”) as well as third-party content not offered free of charge (Freepik Sponsored Content'). Freepik Sponsored Content is duly differentiated and identified on the search results. Freepik Own Content and Freepik Collaborators Content shall be hereinafter referred to collectively as the Freepik Content” and can be downloaded through the Freepik Website.

Türkçe

1. SUNULAN HİZMETLER Freepik Company, S.L. tarafından sunulan hizmetler Küresel yaratıcı sektör için Freepik Company, S.L. Şu anda sunulmakta olan veya gelecekte sunulabilecek alt alanlarından veya bölümlerinden herhangi biri de dahil olmak üzere Web Siteleri aracılığıyla çalışır ve yönetir:     Freepik     Flaticon     Tutpad     Piktab Web sitelerinin herhangi birinde kayıtlı olan Kullanıcı, ilgili Web Sitesinin Hizmetlerine erişebilir ve ayrıca, mevcut teklife bağlı olarak, bireysel bir ücrete veya aboneliğe bağlı olarak, ücretsiz olarak sağlanan diğer Web Sitelerinde bulunan Hizmetlere erişebilir. Kullanıcının ilgili Hizmeti kaydettirdiği veya tuttuğu zaman.Bunlar, Kullanıcının eriştiği Web Sitesine bağlı olarak sunulan Hizmetlerdir: Freepik aracılığıyla sunulan hizmetler: Freepik Web Sitesi aracılığıyla Kullanıcı, vektörler ve çizimler, fotoğraflar ve görüntüler, psds ve Photoshop dosyaları, vektör ikonları, video içerikleri ve kayıtlar (ilgili sesler dahil) gibi görsel içerikleri, herhangi bir formatta ve ayrıca bunlarla ilgili spesifik bilgileri arayabilir içerik Hizmetler, bu arama sonucunda, Freepik'in (Freepik Own Content ”) sahip olduğu içeriğin, Freepik Web Sitesi (Freepik Collaborators Content”) aracılığıyla sunulan üçüncü tarafların sahip olduğu içeriklerin yanı sıra, ücretsiz olarak sunulmayan üçüncü taraf içerikler sunabilir. ücret (Freepik Sponsor İçeriği '). Freepik Sponsor İçeriği, tamamen farklılaştırılmış ve arama sonuçlarında tespit edilmiştir. Freepik Kendi İçeriği ve Freepik Ortak Çalışanlarının İçeriği, bundan böyle birlikte Freepik İçeriği olarak anılacaktır ”ve Freepik Web Sitesi aracılığıyla indirilebilir.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.