İngilizce

The physiology has roots in antiquity. In many ancient cultures, such as the Egyptian, Indian and Chinese cultures, the heart has been considered to be the seat of thought and emotions. The ancient Greeks agreed with this idea. But Hippocrates concluded that this role should be assigned to the brain.Not all ancient Greek scholars agreed with Hippocrates. Aristotle did not; he thought the brain served to cool the passions of the heart. Rene Descartes, a seventeeth-century French philosopher and mathematician, has also been called the father of modern philososophy.

Türkçe

Fizyolojinin antik çağda kökleri vardır. Gibi birçok eski kültürde Mısır, Hint ve Çin kültürleri, kalp koltuğu olarak kabul edilmiştir düşünce ve duygular. Eski Yunanlılar bu fikre katılıyorlardı. Fakat Hipokrat bu rolün gerektiği sonucuna vardı. beyine atanacak. Tüm antik Yunan bilginleri Hipokrat ile aynı fikirde değil. Aristo, yapmadı; Beynin kalbin tutkularını soğutmaya hizmet ettiğini düşündü. 17. yüzyıl Fransız filozofu ve matematikçi Rene Descartes, aynı zamanda modern bir filozofinin babası olarak adlandırılmıştır.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.