İngilizce

Have a good flight. Forget what I said to you. Have fun, find new friends, visit everywhere, take lots of pictures... It is your life, live however you want. By the way you will be in a different country, be careful. (you will be the only black in whites ) All the time check your important wares like wallet, mobile phone... Don't think about me. Don't say I have to talk with Sıla to yourself. Of course I would be happy when you called me. But don't make yourself miserable. By the way Russia should be colder than here, don't become ill.

Türkçe

İyi uçuşlar. Sana söylediğimi unut. Eğlenmek, yeni arkadaşlar bulmak, her yeri ziyaret etmek, bol bol resim çekmek ... Hayatınız, istediğin gibi yaşamak. Bu arada başka bir ülkede olacaksınız, dikkatli olun. (beyazların içindeki tek siyah olacaksın) Her zaman cüzdan, cep telefonu gibi önemli eşyalarınızı kontrol edin ... Beni düşünmeyin. Sıla ile kendime konuşmam gerektiğini söyleme. Beni aradığınızda ben de mutlu olurdum. Ama kendini mutsuz etme. Bu arada Rusya buradan daha soğuk olmalı, hastalanma.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.