İngilizce

Singaporean venture capital firm Golden Gate Ventures is launching what it bills as Southeast Asia’s ‘first dedicated VC cryptocurrency fund’ with $10 million in investment capital. Dubbed LuneX Ventures, the fund will see a ‘laser-like focus’ on the cryptocurrency and blockchain space by investing in early-stage startups including cryptocurrency exchanges, the VC firm said on Friday. The fund will be led by Golden Gate’s former head of growth Kenrick Drijoningen, who will assume the role of its founding partner. The launch of the fund is also timed for the current climate in the crypto sector where cryptocurrencies are steadily going mainstream in spite of the ongoing bear market in 2018, according to Drijkoningen.

Türkçe

Singapurlu girişim sermayesi şirketi Golden Gate Ventures, Güneydoğu Asya’nın ilk özel tahsis ettiği VC kripto para birimi fonu olarak 10 milyon dolarlık yatırım sermayesiyle faturalarını açıyor. VC firması, Cuma günü yaptığı açıklamada, LuneX Ventures'ın katıldığı fonun, kripto para birimi ve kripto para birimi de dahil olmak üzere erken aşamada yapılan yatırımlara yatırım yaparak, kripto para birimi ve blok zinciri alanında "lazer benzeri bir odak" göreceğini söyledi. Fon, Golden Gate’in eski kurucu ortağı Kenrick Drijoningen’in kurucu ortağı rolünü üstlenecek. Drijkoningen'e göre, fonun piyasaya sürülmesi, kripto-para birimlerinin 2018 yılında devam eden ayı piyasasına rağmen sürekli olarak ana hatlarıyla devam ettiği kripto sektöründeki mevcut iklim için zamanlandı.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.