İngilizce

Dear Özgür, Sorry for keeping you waiting… Our revised opex-capex table is attached. You will see that : - We follow IC for the investments already made (“small capex”), which have been disregarded - We follow IC for the opex increase rate – it is low but still doable - We set back the opex to a lower value after the investment for YKM (2030) – as done for KD1 and KD2 - We cannot follow IC for the “big capex” (YKM, KD1, KD2), they are too low – we stick to our values. Would you have time tomorrow morning for a conf’call? We propose 10am CET = 11am Turkish time (= 9am London).

Türkçe

Sevgili Özgür, Beklettiğim için üzgünüm… Revize edilmiş opex-capex tablomuz ekte. Bunu göreceksin : - Önceden yapılmış olan yatırımlar için IC'yi takip ediyoruz (“küçük capex”). - Opex artış oranı için IC'yi takip ediyoruz - düşük ama yine de yapılabilir - KD1 ve KD2 için yapıldığı gibi, YKM (2030) yatırımından sonra operasyonu daha düşük bir değere geri döndürdük. - “Büyük capex” için IC'yi takip edemeyiz (YKM, KD1, KD2), çok düşükler - değerlerimize bağlıyız. Yarın sabah vaktiniz var mı? 10 am CET = 11am Türkiye saati (= 9 am Londra) öneriyoruz.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.