İngilizce

Below please find our rough budget price estimations regarding Kadincik 1and Kadincik 2 Kadincik 1 -) two new generators would be € 7 million (incl. engineering, manufacturing installation and commissioning) -) new stator winding of two units would be € 1,2 million (incl. engineering, manufacturing, installation and commissioning) Kadincik 2 -) one new generator would be € 5 million (incl. engineering, manufacturing installation and commissioning) -) new stator winding of one unit would be € 0,8 million (incl. engineering, manufacturing, installation and commissioning) Please note that the prices are only valid in case you order all three units for both power plants.

Türkçe

Aşağıda Kadincik 1 ve Kadincik 2 ile ilgili kaba bütçe fiyat tahminimizi bulabilirsiniz. Kadincik 1 -) iki yeni jeneratör 7 milyon € olacaktır (mühendislik, imalat tesisi ve devreye alma dahil) -) iki ünitenin yeni stator sargısı 1,2 milyon € olacaktır (mühendislik, imalat, montaj ve devreye alma dahil) Kadincik 2 -) yeni bir jeneratör 5 milyon € olacaktır (mühendislik, imalat tesisi ve devreye alma dahil) -) Bir ünitenin yeni stator sargısı 0,8 milyon € (mühendislik, imalat, montaj ve devreye alma dahil) olacaktır. Fiyatların sadece her iki santral için de üç ünite sipariş etmeniz durumunda geçerli olduğunu lütfen unutmayın.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.