İngilizce

Hrhe author analyzed the gender, grade, sources of referral, and problem areas of 1,664 student-clients wf o consulted a counseling center for individual counseling over an 11 -year period. The results showed that grade, sources of referral, and problem areas varied significantly over the years whereas gender did not. Students who consulted the center in recent years were mostly in their final year, came from all sources of referral, and had preexisting mental health concerns.

Türkçe

Yazar, danışılan cinsiyet, sınıf, referans kaynakları ve danışılan 1.664 öğrenci-müşteri sorun alanlarını analiz etti. 11 yıllık bir süre boyunca bireysel danışmanlık için bir danışma merkezi. Sonuçlar notu, kaynakları gösterdi yönlendirme ve sorunlu bölgeler yıllar içinde önemli ölçüde farklılaşırken cinsiyetler değişmedi. Danışan öğrenciler Son yıllarda merkez çoğunlukla son yıllarındaydı, tüm referans kaynaklardan geldi ve önceden var oldu akıl sağlığı sorunları.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.