İngilizce

I'm sorry to hear that you're having problems with your flat mates . I thınk I can help you ! the best thing you can do is to talk about this with your flat mates. this way, you can explain your feelings and make them realis that you can't do all the housework yourself , as this is their house, too. Maybe they don 't know that you're upset. I think you should make a list of all the chores and I really hope my advice helps! Write back and tell me what happens.

Türkçe

Düz arkadaşlarınla ​​sorun yaşadığın için üzgünüm. Sana yardım edebileceğimi düşünüyorum! Yapabileceğiniz en iyi şey, düz arkadaşlarınızla bunun hakkında konuşmak. Bu şekilde, hislerinizi açıklayabilir ve tüm ev işlerini kendinizin yapamayacağınızı, böylece onların da evi olduğu gibi yapabilirsiniz. Belki üzüldüğünü bilmiyorlar. Sanırım tüm ev işlerinin bir listesini yapmalısın ve umarım tavsiyem yardımcı olur! Geri yaz ve bana ne olduğunu anlat.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.