İngilizce

"Take out all the treasures you've found and share them with us. How about it?" Gu Ruoyun laughed as if she had just heard a hilarious joke. "You all chose to go through the Door to Death. Who's really to blame for your lack of rewards?" "Hmph!" The man with side whiskers scoffed coldly and stared condescendingly at Gu Ruoyun, "Little lady, aren't you afraid of being hunted down and murdered by bandits because you are carrying so much treasure with you? Our Wolf's Fang Robbers may be bandits but we won't casually send our people after those who are obedient to us! As for those who don't appreciate our kindness, they shouldn't blame us for our lack of courtesy!" "That's right, idiot girl, give us the treasure!" The crowd seemed to awaken from a daydream after hearing his words and began to surround Gu Ruoyun. They spoke with a tone of self-righteousness. "So many of us have joined this exhibition yet you were the only one to keep all the treasure for yourself? Do you have no shame? I certainly have never met such a shameless person like you!" "At such a young age, young lady, how could you be so thick-skinned? You actually thought of claiming all the benefits for yourself! In my long years on this earth, I've never met such a woman as shameless as you!" "Little lady, didn't your parents teach you to share? Such selfishness, you're not fit to be considered human!" One after another, the crowd placed all of the blame and chastised Gu Ruoyun. As the Murong family listened to their baseless accusations, they began to tremble with anger and dearly wished that they could crush the others' bones into pieces. "Shut up!" Master Murong bellowed angrily and spat, "Have you all f*cking finished? I'm certain you all know who is truly shameless here. If you all had followed us into the Door of Life, perhaps we could still share some things with you. Except, all of you had chosen a different path and now you have the audacity to demand Lady Gu to give you the treasure? Dream on!" Yeh Luo laughed icily, "Murong Lin, haven't you heard of the phrase 'majority wins'? Since so many of us are saying that she's in the wrong, she's in the wrong! No matter what, all the treasures you've found today shall be given to us!"

Türkçe

"Bulduğun bütün hazineleri çıkar ve bizimle paylaş. Nasıl olur?" Gu Ruoyun, çok komik bir şaka duymuş gibi güldü. "Hepiniz Kapıdan Ölüm'e gitmeyi seçtiniz. Ödül eksikliğiniz için gerçekten kim suçlanıyor?" "Hıh!" Yan sarkık olan adam soğuk bir şekilde atladı ve Gu Ruoyun'da küçümseyici bir şekilde baktı, "Küçük hanımefendi, seninle o kadar çok hazine taşıyorsun diye haydutlar tarafından avlanmaktan ve öldürmekten korkmuyor musun? Bizim Wolf'un Fang Soyguncuları haydut olabilir ama biz bize itaat edenlerden sonra halkımızı göndermez! Bizim nezaketini takdir etmeyenlere gelince, nezaketsizliğimizden dolayı bizi suçlamamalılar! ” "Doğru, salak kız, bize hazineyi ver!" Kalabalık sözlerini dinledikten sonra bir rüyadan uyandı ve Gu Ruoyun'u çevrelemeye başladı. Kendilerine özgü bir ses tonuyla konuştular. "Pek çoğumuz bu sergiye katıldık, ancak tüm hazineyi kendiniz için saklayan tek kişi sizdiniz miydi? Hiç utanman yok mu? Kesinlikle senin gibi utanmaz biriyle tanışmamıştım!" "Böyle genç bir yaşta, genç bayan, nasıl bu kadar kalın tenli olabilirsiniz? Aslında kendiniz için tüm faydaları iddia etmeyi düşündünüz! Bu dünyadaki uzun yıllar boyunca, senin gibi utanmaz bir kadınla tanışmamıştım. !" "Küçük hanımefendi, ailen sana paylaşmayı öğretmedi mi?Böyle bencillik, insan olarak görülmeye uygun değilsin! " Birbiri ardına, kalabalık tüm suçu koydu ve Gu Ruoyun'u cezalandırdı. Murong ailesi asılsız suçlamalarını dinledikçe, öfkeyle titremeye başladılar ve diğerlerinin kemiklerini parçalara ayırabileceklerini dilediler. "Kapa çeneni!" Üstat Murong öfkeyle dolandı ve tükürdü, "Hepiniz f * cking bitti mi? Eminim ki burada gerçekten utanmaz olan her şeyi biliyorsunuz. Hepiniz bizi Yaşam Kapısına kadar takip ettiysen, belki de seninle bazı şeyleri paylaşabiliriz. Ama, hepiniz farklı bir yol seçtiniz ve şimdi de Lady Gu’nın size hazineyi vermesini istemeniz için cesaretiniz var! Rüya! ” Yeh Luo, gülerek güldü, "Murong Lin," çoğunluk kazanır "ibaresini duymadın mı? Pek çoğumuz, onun yanlış olduğunu söylediği için, yanılıyor! Ne olursa olsun, tüm hazineler bugün bulundu bize verilecek! "

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.