İngilizce

After school Leroy Dan Jenny and Tessa met at the school gate.Stella was outside the gate too but as before she didnt look at them. Shall we speak to her? asked Tessa in a low voice. I tried to speak to her today said leroy but she didint want to talk to me thats because you asked that question. Don said what question? asked jenny and Tessa together. Oh lets not talk about that now said Leroy see you tamorrow As he walked away he noticed a black car ıt was parked opposite the school gate. In it therere was a man abd a woman perhaps theyre police bodygars for Stella he thoght how wrong can you be?

Türkçe

Okuldan sonra Leroy Dan Jenny ve Tessa okul kapısında buluştular.tella da kapının dışındaydı ama onlardan önce onlara bakmadı. Onunla konuşalım mı? Tessa'ya düşük sesle sordu. Onunla konuşmaya çalıştım bugün, leroy dedi ama benimle konuşmak istemediğinden, bu soruyu sordun. Don dedi ne sorusu? Jenny ile Tessa'yı sordu. Oh, bundan bahsetmeme izin ver, Leroy, seni tam olarak görüyor O uzaklaştığında bir siyah fark etti Aracın okul kapısının karşısında park edilmişti. İçinde bir kadın, bir kadın, belki de Stella için polis bodygar'ları, ne kadar yanlış olabileceğini düşündükleri bir kadın mıydı?

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.