İngilizce

one of the oldest methods of food preservation is by drying,which reduces water activity sufficient to delay or prevent bacterial growth.Most types of meat can be dried.This is especially valuable in the case of pig meat,since it is difficult to keep without preservation.Many fruits can also be dried;for example, the process is often applied to apples,bananas,mangos and coconut.Raisins are all forms of dried grapes.Drying is also the normal means of preservation forcereal grains such as wheat and rice.

Türkçe

en eski gıda koruma yöntemlerinden biri kurutma yoluyla bakteri üremesini geciktirmek veya önlemek için yeterli su aktivitesini azaltır. Çoğu et tipi kurutulabilir. Özellikle domuz eti için değerlidir, zira bu olmadan eti tutmak zordur Örneğin, işlem elma, muz, mangolar ve hindistancevizi için de geçerlidir. Kuru üzümlerin tümü kuru üzümdür.Drying, buğday ve pirinç gibi tahıl tahıllarının korunması için normal araçtır.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.