İngilizce

Talk to Law, and he would rather you consider a more varied litany of cultural intstitutions he has participated and sometimes driven over his thirty-plus years in the Bay: The Suicide Club, Survival Research Laboratories, Seemen, Cacophony Society, Circus Rikidulous, Laughing Squid. These are pretty obscure names to the world at large, but they represent the cream of the crop of the Bay Area’s unique brand of brash punk-ass surrealist prankster collectives. These groups, carrying forward the dada psychedelia of the original Pranksters as well as media-arts clowns like Ant Farm or the Residents, responded to an absurd world by intensifying the absurdity—a hands-on performance art of reality monkey-wrenching that was far too joyful and sarcastic to tolerate the pretense of manifestos or intellectual faddishness.

Türkçe

Yasayla konuşun ve katıldığı otuz yılı aşkın süre boyunca katıldığı ve zaman zaman sürdüğü kültürel çeşitliliklerin kültürel çeşitliliğinin likidini düşünmeyi tercih eder: İntihar Kulübü, Hayatta Kalma Araştırma Laboratuvarları, Seemen, Cacophony Topluluğu, Circus Rikidulous, Laughing Kalamar. Bunlar, dünya için oldukça belirsiz isimlerdir, ancak Bay Area’nın kendine özgü brash punk-ass sürrealist şaka koleksiyoncularının mahsulünün kremasını temsil eder. Orjinal Şakacıların dada psychedelia'sını ve Ant Farm ya da Sakinleri gibi medya-sanat palyaçolarını ileri süren bu gruplar saçma bir dünyaya, saçma bir dünyaya cevap verdiler - saçma bir dünyaya, uygulamalı bir performans sergileyen gerçek bir maymun anahtarlama sanatını verdiler. manifestoların veya entelektüel solgunluğun bahanesine tahammül edemeyecek kadar neşeli ve alaycı.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.